BİREYSEL EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTALARI

BİREYSEL EMEKLİLİK

Çalışma hayatınız boyunca sizleri düzenli bir şekilde tasarruf yapmaya yönlendiren ve bu sayede oluşacak birikimle, sahip olduğunuz yaşam standartlarını emeklilik döneminizde de devam ettirmeyi amaçlayan bir sistemdir. Bireysel emeklilik sisteminin en büyük avantajlarından biri de katkı paylarınızın &49; 25'ine karşılık gelen devlet katkısından yararlanabilmenizdir. Bireysel emeklilik hesaplaması yaparak size uygun emeklilik planını AXA Sigorta'da güvenle oluşturabilirsiniz. AXA Sigorta ile emeklilik planlarından birini seçebilirsiniz.

 

BİREYSEL EMEKLİLİK PLANLARIMIZ

Destek Emeklilik Planı  
Düşük ödemelerle sisteme hemen dahil olmak ve uzun dönemde birikimlerinizi oluşturmak istiyorsanız Destek Emeklilik Planı&39;nı seçebilirsiniz. Böylece emeklilik döneminizde size destek olacak tasarruflarınızı birikime yönlendirmeye başlıyor olacaksınız.

Tam Emeklilik Planı  
Toplu bir parayla emeklilik sistemine başlayıp birikimlerinin katlanarak artmasını isteyen katılımcılar için hazırlanmış planımızdır. Bu planı seçtiğinizde başlangıç giriş aidatını almadığımız gibi yönetim gideri kesintinizi de sıfırlama imkanı tanıyoruz.

Artı Emeklilik Planı
Emeklilik döneminde artı değer yaratmak mı istiyorsunuz? Artı Emeklilik Planı ile düşük kesintilerle artı değer yaratabilirsiniz.

Rahat Emeklilik Planı
Rahat bir emeklilik için geleceğinizi şimdiden BES&39;leyin. Sadece internet üzerinden satışa sunduğumuz Rahat Emeklilik Planı ile tanışın!

HAYAT SİGORTALARI

Yıllık Hayat Sigortası
Yıllık Hayat Sigortası, beklenmedik risklere karşı sizin ve ailenizin yaşam standartlarının aynı koşullarla korunarak devam etmesini sağlayan bir sigorta ürünüdür.

Uzun Süreli Hayat Sigortası
Sigorta süresi ve prim seçeneklerini istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Ayrıca beklenmeyen durumlarda ödenecek teminat tutarını sabit veya azalan şekilde seçerek, ödeyeceğiniz prim miktarlarını bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin Sizleri Ofimize Bekleriz veya Bizler Sizi Ziyaret Edebiliriz.

İrtibat Onur ŞEN 0506 2543000