ARAÇ SİGORTALARI

TRAFİK SİGORTASI

Zorunlu Trafik Sigortası, aracınızın üçüncü şahıslara vereceği zararlara karşı sorumluluklarınızı güvence altına alıyor.
Ayrıca Zorunlu Trafik Sigortası ile ticari araç kazalarında yolcuların başına gelebilecek zararlar da koruma altında!
ŞEN SİGORTA olarak çalıştığımız sigorta şirketlerinden ve çalıştığımız sigorta acentelerinden müşterilerimizin yerine bütçelerine en uygun trafik sigortası primlerini araştırıp sunuyoruz. Ayrıca araçları için Trafik Sigortasına ek olarak ASİSTANS (YOL YARDIM) hizmeti sunan poliçelerimizi ekleyerek yolda kalmalarını engelliyoruz.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

KASKO

Hayatınızda önemli bir yere sahip olan aracınızın başına gelebilecek beklenmedik kazaların sizi etkilemesine izin vermeyin. Geniş Teminatlı Kasko Sigortası teklifi alarak, uygun araç sigortası ile birçok farklı riske karşı aracınızı, kendinizi ve sevdiklerinizi kredi kartına peşin fiyatına taksitle teminat altına alabilirsiniz! Kasko hesaplama ile araç kasko değeri ve primi öğrenmek ve kasko teklifi almak için hemen formu doldurabilirsiniz.

Çarpma, Çarpışma
Yangın
Hırsızlık
Doğal Afetler
Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör
Cam kırılması
Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar
Hayvanların araca vereceği zararlar
Teminatlarına ek olarak;
Hasar durumunda aracınızı Tüm Anlaşmalı Servis ve Tamirhanelerde ücretsiz olarak orijinal parça avantajı ile tamir ettirebilirsiniz.*
Aracınızda oluşabilecek küçük ölçekli (kaporta, tampon, boya, döşeme vs.) hasarların onarımını Küçük Onarım kapsamında yaptırabilirsiniz.
Aracınızın anahtarlarının çalınması ya da kaybolması halinde; anahtarınızın kopyalanması, immobilizer ve alarmın yeniden kodlanması, komple kilit değişim işlemlerini Anahtar Kaybı ile limitler dahilinde güvence altına alabilirsiniz.
Yaşam kaybı ve sürekli sakatlık halleri durumlarında; belirtilen limitler dahilinde Ferdi Kaza Sigortası ile kapsam altına alabilirsiniz.
İhtiyar Mali Sorumluluk ile aracınızla diğer kişilere verebileceğiniz mal ve can zararları sigorta kapsamındadır. Zorunlu Trafik Sigortası teminatının üzerindeki zararları belirtilen limitler dahilinde güvence altına alabilirsiniz.
Hukuki bir uyuşmazlık durumunda Hukuksal Koruma Sigortası ile dava masraflarınızı teminat altına alabilirsiniz.
Yeni değer koruması ve Hasarsızlık İndirimi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca, Meslek İndirimleri, Hasarsızlık İndirimleri, Özel İndirimler , Belirli Sürücü İndirimi ve Peşin Ödeme İndirimleri ile Kasko poliçenizi en uygun primler müşterilerimize sunuyoruz.

KASKO TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

KASKO ÇEŞİTLERİMİZ

YOUTUBE TAN İZLE

Axa Sigorta Maksimum Kasko Sigortası 
AXA Sigorta&39;nın en kapsamlı kasko ürünü olan maksimum kasko ile aracınızı tüm teminatlarla güvence altına almanın yanında, küçük onarım, tüm anlaşmalı servis ve tamirhanelerde orijinal parça avantajı ile tamir, tamir süresince ikame araç, yol yardım, kişisel asistan ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Axa Sigorta Tutumlu Kasko Sigortası  
Tutumlu Kasko Sigortası ile aracınızı &49; 30 fiyat avantajıyla, çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alabilirsiniz. Tutumlu Kasko ürünümüzde yol yardım ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Axa Sigorta Büyük Hasar Kasko Sigortası  
Bu ürün aracınızın tam hasara uğraması ya da çalınması halinde geçerli olup, kısmi hasarlar teminat haricidir. Bu ürün ile aracınız çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altındadır.

Allianz Sigorta Tüm Oto Genişletilmiş Kasko  
Aracınızın başına gelebilecek birçok riske karşı güvence altına alan kasko ürünümüz, içerdiği zengin asistans hizmetleriyle de hayatınızı kolaylaştırır.

Allianz Sigorta Akıllı Kasko  
Allianz Akıllı Kasko Sigortası avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor! Aracınızın başına gelebilecek risklere karşı siz ve aracınız Allianz kalitesiyle güvence altında.

Allianz Sigorta Markalı Kasko Sigortaları  
Aracınızın markasına özel sunulan kapsamlı teminatlarla aracınız güvence altına alınır. Ayrıca zengin asistans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Alfa Romeo Kasko Sigortası
Fiat Kasko Sigortası
Ford FKasko Sigortası
Hyundai Kasko Sigortası
Jeep Kasko Sigortası
Kasko K - Kia Kasko Sigortası
Nissan Nis Kasko Sigortası
Opel Kasko Sigortası
Seat Kasko Sigortası
Skoda Kasko Sigortası
Volkswagen Kasko Sigortası

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Kasko 
Allianz Tamamlayıcı Kasko sigortası ile trafikte başınıza gelebilecek; ancak zorunlu trafik sigortanızın karşılamadığı çarpışma, çalınma, 3. Şahıslara karşı artan mali sorumluluk gibi risklere karşı güvence altında olursunuz.

Groupama Sigorta Süper Özel Oto Kasko 
Süper özel oto kasko ile Groupama kaskonuzun fiyatı mantıklı kapsamı avantajlı.

Groupama Sigorta Elit Kasko  
Elit Kasko Sigortası, &49;40 ve üzeri hasarsızlık indirimi olan hususi araç sahiplerini ödüllendiriyor.

Groupama Sigorta Klasik Kasko  
Klasik Kasko Sigortası, hafif ve ağır ticari aracınıza en uygun sigorta teminatlarını sağlıyor.

Groupama Sigorta Marka Kasko  
Groupama Sigorta olarak sunduğumuz genişletilmiş kasko teminatlarından yararlanın, aracınızı güvence altına alın.
Opel Kasko Sigortası
Hyundai Kasko Sigortası

Groupama Sigorta Moto Kask&39;O  
Moto Kask&39;O Sigortası, motosikletinizi güvence altına alıyor.

Koru Sigorta Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko

Sompo Sigorta Araç Kasko  
Araç kasko sigortası ile yolda başınıza gelebilecek risklere karşı önlem alın! Geniş taşıt kasko kapsamına sahip uygun araba kasko teklifi alarak kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Sompo Sigorta Marka Kasko  
Marka kasko ile uygun araç kasko fırsatını yakalayın! Arabanızın markasına yönelik hazırlanan ayrıcalıklı teminatlara sahip kasko sigortası ile yolların keyfini çıkarın. Marka kasko nedir ve teminatları nelerdir sorularına cevap bulmak için doğru yerdesiniz!
Audi Kasko Sigortası
Volkswagen Kasko Sigortası

Sompo Sigorta Mini Kasko 
Mini kasko sigortası ile aracınız güvende paranız cebinizde kalsın! Sompo Sigorta Mini Kasko Sigortası uygun sigorta primleri ile ihtiyaç duyduğunuz en uygun araç kasko sigortası teklif paketlerine ulaşarak aracınızı koruma altına alabilirsiniz.

Sompo Sigorta Aylık Kasko

Aylık Kasko Sigortası ile aracınızı önemli risklere karşı güvence altına alın! Dilediğiniz zaman Genişletilmiş Artı Kasko'ya geçiş imkanı sunan aylık araç kaskosu, beklenmeyen durumlara karşı yanınızda. Hemen tıklayın, incelemeye başlayın!

Quick Sigorta Quick Kasko Sigortası 
Aracının maruz kalabileceği zararları Asistans hizmetlerimiz, yedek araçlarımız, ülke çapında yetkili servis ağımız ve binin üzerinde anlaşmalı servisimiz ile güvence altına almak için Quick Sigorta&39;nın kasko sigortası paketlerinden sana en uygun olanı seç, kredi kartına taksit imkanından faydalan

Quick Sigorta Quick Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası 
Traktörleriniz olası risklere karşı Quick Sigorta güvencesi altında. Quick Traktör Genişletilmiş Kasko Sigortası ile traktörünüzü çapmadan çalınmaya, su baskınından sele kadar birçok riske karşı koruma altına alın, kaybınız olmasın.

Quick Sigorta Quick Acente Kasko Sigortası 
Diğer standart ürünlere göre fiyat avantajı yaratmaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin Sizleri Ofimize Bekleriz veya Bizler Sizi Ziyaret Edebiliriz.

İrtibat : 03288123233 - 05458123233