SAĞLIK VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTALARI

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanı sıra sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan karşılanması için hazırlanmış sigortalardır. Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

SAĞLIK SİGORTASI ÇEŞİTLERİ

Axa Sigorta Sağlığım Tamam Sigortası  
SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmetleri için ödeyeceğiniz fark ücretlerini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan bir poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda AXA SİGORTA ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.

Axa Sigorta Tutumlu Özel Sağlık Sigortası  
Türkiye'de ilk defa yatarak özel sağlık ile ayakta tamamlayıcı sağlık sigortası bir arada tek poliçede! Ayakta tedavilerinizi yaygın ve kaliteli SGK anlaşmalı hastanelerde, yatarak tedavilerinizi özel hastanelerde SGK anlaşması sınırlaması olmadan yaptırabilirsiniz.

Axa Sigorta Özel Sağlık Sigortası  
Sağlık Sigortası, sigortalıların poliçe süresi içerisinde gerçekleşen sağlık harcamalarını (doktor muayene, ilaç, görüntüleme, tahlil, ameliyat masrafları v.b.) özel ve genel şartlar dâhilinde karşılayan bir sigorta çeşididir. Sağlık Sigortaları, yatarak ve ayakta tedavi hizmetlerinin yanı sıra acil durum halleri, PSA ve mamografi, ambulans, geniş asistans seçenekleri ve check-up gibi ek sağlık hizmetlerini de karşılar.

Axa Sigorta KOBİ'lere Özel Sağlığım Tamam Sigortası  
5-250 çalışanı olan siz KOBİ'lere özel, ekonomik fiyat teklifi ile çalışanlarınıza Axa Sigorta ve SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi imkânı sunar.

Axa Sigorta Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası  
Tatiliniz ve iş seyahatinizin tatsız bir anıya dönüşmemesi için tam da size göre bir teklif hazırladık.

Axa Sigorta Sağlığım Misafir Sigortası  
Oturma izni ya da ikamet tezkeresi için sağlık sigortasına mı ihtiyacınız var?

Allianz Sigorta Modüler Sağlık Sigortası  
İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim özgürlügü sağlayan Allianz Modüler Sağlık Sigortası ile sayısız alternatiften size ve bütçenize uygun olanları seçerek kendinize özel sağlık sigortasını oluşturabilirsiniz.

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  
Özel sağlık sigortasına bütçe ayıramıyorsanız ve SGK anlaşmalı hastaneleri tercih ediyorsanız; ilave ücretleri karşılayan bu avantajlı sağlık sigortasından yararlanabilirsiniz.

Allianz Sigorta Vitamin 2E (yabancı uyruklular için)  
Yabancıların ülkemizde ikamet edebilmesi için zorunlu olan özel sağlık sigortası ile Türkiye'deki yaşamınızda sağlığınız güvence altına alınır.

Allianz Sigorta Moral Destek Sigortası  
Sigorta süresi içerisinde kanser hastalığına yakalanmanız durumunda maddi destek sağlamaktadır. Tedavisi mümkün olan kanser hastalığının tedavi giderleri toplu nakit desteği ile güvence altına alınır.

Allianz Sigorta Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası  
Yurt içinde, yatarak tedavileriniz sonucu oluşan sağlık giderleriniz güvence altına alınır. Ayrıca belirli durumlar için ek maddi destek ve diş bakım paketinden de faydalanabilirsiniz.

Groupama Sigorta Özel Sağlık Sigortası  
Groupama Pozitif Özel Sağlık Sigortası Planları, hem sağlığınızı hem bütçenizi koruyor.

Groupama Sigorta HİSS Tamammlayıcı Sağlık Sigortası  
HİSS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanelerde fark ücreti ödemeyin, geniş anlaşmalı hastane ağımızda nitelikli sağlık hizmetlerinden yararlanın.

Groupama Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası  
Seyahat Sağlık Sigortası, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde beklenmedik risklere karşı teminat sağlıyor.

Groupama Sigorta Yabancı Uyruklu Kişilere Sağlık Sigortası  
FIT (Foreigners In Turkey) yabancı uyruklu kişilerin sağlık sigortası gereksinimlerini karşılıyor.

Grouopama Sigorta Acil Güven Sigortası  
Acil Güven Sigortası, ani gelişen sağlık sorunlarında yanınızda.

Koru Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası  
Yurt dışı ve Yurt içi seyahatleriniz de aniden hastalanmanız veya yaralanmanız sonucu, acil durum gerektiren tıbbi giderler ve masraflar “Seyahat Sağlık” sigortası ile Koru Sigorta güvencesi altında!

Sompo Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  
Beklenmeyen durumlarda sizi koruyan ve maddi olarak yanınızda olan tamamlayıcı sağlık sigortası ile anlaşmalı özel hastanelerde ek ücret ödemeyin. Tamamlayıcı sigorta fiyatlarını öğrenmek, sigorta teklifi almak ve merak ettiklerinizin yanıtlarını bulmak ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Sompo Sigorta Yabancılar için Sağlık Sigortası  
Sompo Sigorta ile ülkemizde bulunan yabancı uyruklu kişiler, yabancılara özel sağlık sigortası ile sağlıklarını güvence altına alıyorlar! Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları ve kapsamları için ürünümüzü inceleyebilirsiniz

Sompo Sigorta Yaşam Terapi Sigortası  
Yüksek tedavi masraflarına karşı sizi güvence altına alan ve hayatınızı rahat bir şekilde sürdürmenize yardımcı olan Yaşam Terapi Sigortası ile yarınlara güvenle bakabilirsiniz. Yaşam Terapi Sigortası'nın teminatlarına, kapsamına ve fiyatlarına ürün detaylarından ulaşabilirsiniz

Sompo Sigorta Acil Sağlık ve Koruma Sigortası  
Kaza veya ani hastalık gibi hazırlıksız yakalandığınız hayati durumlarda Acil Sağlık ve Koruma Sigortası yanınızda! Yurtiçinde poliçede belirtilen tüm teminatlardan yararlanma imkânı sunan Acil Sağlık ve Koruma Sigortası ile içiniz rahat olsun, yarınlara güvenle bakın!

Quick Sigorta Yurtdışı /Vize Seyahat Sigortası  
Yurtdışı seyahatlerinde başına gelebilecek beklenmedik olaylara veya ortaya çıkabilecek rahatsızlıklara karşı önlem almak için Quick Sigorta'nın seyahat sağlık sigortası paketlerinden sana uygun olanı seç

Quick Sigorta Quick Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası  
Seyahatiniz sırasında başınıza gelebilecek acil durumlar (hastalık, bagaj kaybı vb) için sizi teminat altına alarak, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Yurtiçi Seyahat Sigortası Türkiye'de geçerlidir.

Quick Sigorta Quick Öğrenci Seyahat Sigortası  
Öğrenci seyahat sağlık sigortası eğitsel faaliyetler amacıyla yurtdışına çıkan (Erasmus, uzun süreli eğitim, yüksek lisans, dil okulu vb.) öğrencilerin yaptırması gereken bir sağlık güvencesidir.

 

Detaylı Bilgi İçin Sizleri Ofimize Bekleriz veya Bizler Sizi Ziyaret Edebiliriz.

İrtibat Onur ŞEN 0506 2543000